XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
