XML Feed Views (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Views
ja: ビュー

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
