xmlrpc (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Core
da: Kerne

en: About
da: Om

en: Parse error. Not well formed
da: Fortolkningsfejl. Ikke velformet

en: Parse error. Request not well formed.
da: Fortolkningsfejl. Forespørgsel ikke velformet.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
da: Serverfejl. Ugyldig XML-RPC. Forespørgsel skal være et methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
da: Serverfejl. Den forespurgte metode @methodname er ikke beskrevet.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
da: Serverfejl. Forkert antal parametre.

en: Server error. Invalid method parameters.
da: Serverfejl. Ugyldige parametre.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
da: Serverfejl. Den forespurgte funktion @method eksisterer ikke.

en: Invalid syntax for system.multicall.
da: Ugyldig syntaks for system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
da: Rekursive kald til system.multicall er forbudt.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
da: Serverfejl. Signaturen til den forespurgte metode @methodname er ikke beskrevet.
