xmlrpc (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Parse error. Not well formed
dz: འཛོལ་བ་མིང་དཔྱད་འབད། ལེགས་ཤོམ་སྦེ་གཞི་སྒྲུབ་མ་འབད་བས།

en: Parse error. Request not well formed.
dz: འཛོལ་བ་མིང་དཔྱད་འབད། ཞུ་བ་འདི་ལེགས་ཤོམ་སྦེ་གཞི་སྒྲུབ་མ་འབད་བས།

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
dz: སར་བར་འཛོལ་བ། ནུས་མེད་ཀྱི་ཨེགསི་ཨེམ་ཨེལ་-ཨར་པི་སི། ཞུ་བ་འདི་ ཐབས་ལམ་-བོད་བརྡ་ཅིག་ཨིན་དགོ

en: Server error. Wrong number of method parameters.
dz: སར་བར་འཛོལ་བ། ཨང་གྲངས་ཕྱི་འགྱུར་ཨིན་པའི་ཚད་བཟུང་ཐབས་ལམ།

en: Server error. Invalid method parameters.
dz: སར་གྱི་འཛོལ་བ། ནུས་མེད་ཀྱི་ཚད་བཟུང་ཐབས་ལམ།

en: Invalid syntax for system.multicall.
dz: system.multicall ལུ་ནུས་མེད་ཀྱི་ཚིག་སྦྱོར།

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
dz: system.multicall ལུ་ ལོག་རིམ་བོད་བརྡ་ཚུ་ མ་ཆོགཔ་ཨིན།
