xmlrpc (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Core
fi: Ydin

en: About
fi: Tietoja

en: Parse error. Not well formed
fi: Jäsennysvirhe. Virheellisesti muotoiltu

en: Parse error. Request not well formed.
fi: Jäsennysvirhe. Pyyntö on virheellisesti muotoiltu.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
fi: Palvelinvirhe. XML-RPC-pyyntö on virheellinen. Pyynnön on oltava tyyppiä methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
fi: Palvelinvirhe. Pyydettyä metodia @method ei ole määritetty.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
fi: Palvelinvirhe. Väärä määrä metodin parametreja.

en: Server error. Invalid method parameters.
fi: Palvelinvirhe. Metodin parametrit viallisia.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
fi: Palvelinvirhe. Pyydettyä metodia @method ei löydy.

en: Invalid syntax for system.multicall.
fi: Virheellinen syntaksi system.multicall -funktiokutsussa.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
fi: system.multicall -funktio ei salli rekursiivisia kutsuja.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
fi: Palvelinvirhe, Pyydettyä metodin @methodname allekirjoitusta ei löydy.

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
