xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Parse error. Not well formed
bg: Грешка при обработката. Неправилно оформен синтаксис.

en: Parse error. Request not well formed.
bg: Грешка при обработка. Неправилно формирана заявка.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
bg: Грешка на сървъра. Невалиден XML-RPC. Заявката трябва да извиква метод.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
bg: Грешка на сървъра. Неправилен брой на параметрите на метода.

en: Server error. Invalid method parameters.
bg: Грешка на сървъра. Параметрите на метода са невалидни.

en: Invalid syntax for system.multicall.
bg: Неправилен синтаксис на system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
bg: Рекурсивните извиквания на system.multicall са забранени.
