xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Parse error. Not well formed
ca: Error d'anàlisi. No està ben format

en: Parse error. Request not well formed.
ca: Error d'anàlisi. La petició no està ben formada.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
ca: Error del servidor. XML-RPC no vàlid. La petició ha d'ésser una cridada a un mètode.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
ca: Error del servidor. El mètode @methodname demanat no ha estat especificat.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
ca: Error del servidor. Nombre incorrecte de paràmetres del mètode.

en: Server error. Invalid method parameters.
ca: Error del servidor. Paràmetres del mètode no vàlids.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
ca: Error de servidor. La funció @method demanada no existeix.

en: Invalid syntax for system.multicall.
ca: Sintaxi invàlida pel system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
ca: Les crides recursives a system.multicall estan prohibides.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
ca: Error de servidor. La signatura del mètode @methodname no ha estat especificada.

en: Provides XML-RPC functionality.
ca: Proporciona funcionalitat XML-RPC.
