xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Parse error. Not well formed
cs: Chyba zpracování, nesprávně formulováno.

en: Parse error. Request not well formed.
cs: Chyba parsování. Požadavek není správně formulován.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
cs: Chyba serveru. Neplatné XML-RPC. Požadavek musí být methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname není specifikována.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
cs: Chyba serveru. Špatný počet parametrů metody

en: Server error. Invalid method parameters.
cs: Chyba serveru. Neplatné parametry metody.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname neexistuje.

en: Invalid syntax for system.multicall.
cs: Chybná syntaxe pro system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
cs: Rekurzivní volání system.multicall jsou zakázána.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
cs: Chyba serveru. Požadovaná metoda @methodname nemá specifikován podpis.
