xmlrpc (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Parse error. Not well formed
lv: Kļūme, veicot teksta analīzi. Teksts nav labi veidots (well formed).

en: Parse error. Request not well formed.
lv: Parsēšanas kļūda. Teksts nav labi veidots (well formed).

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lv: Servera kļūda. Nederīgs XML-RPC. Pieprasījumam jābūt methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lv: Servera kļūda. Pieprasītā metode @methodname nav norādīta.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lv: Servera kļūda. Nepareizs metodes parametru skaits.

en: Server error. Invalid method parameters.
lv: Servera kļūda. Nekorekti metodes parametri.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lv: Servera kļūda. Pieprasītā funkcija @method neeksistē.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lv: Nepareiza sintakse priekš system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
lv: Rekursīvi system.multicall izsaukumi aizliegti.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lv: Servera kļūda. Pieprasītās metodes @methodname paraksts nav norādīts.
