xmlrpc (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Parse error. Not well formed
hr: Pogreška prilikom raščlanjivanja. Nije dobro formulirano

en: Parse error. Request not well formed.
hr: Pogreška pri analizi. Zahtjev nije dobro formuliran.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
hr: Pogreška poslužitelja. Neispravan XML-RPC. Zahtjev mora biti oblika methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
hr: Pogreška poslužitelja. Metoda zahtjeva @methodname nije navedena.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
hr: Pogreška poslužitelja.  Pogrešan broj parametara metoda.

en: Server error. Invalid method parameters.
hr: Pogreška poslužitelja. Nevaljani parametri metode.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
hr: Pogreška poslužitelja. Zahtijevana funkcija %method ne postoji.

en: Invalid syntax for system.multicall.
hr: Neispravna sintaksa vrijednosti system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
hr: Zabranjeni su povratni pozivi za system.multicall.
