xmlrpc (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Parse error. Not well formed
et: Parsimisviga. Pole reeglipäraselt vormistatud

en: Parse error. Request not well formed.
et: Parsimisviga. Päring ei ole reeglipäraselt vormistatud.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
et: Serveri viga. Ebakorrektne XML-RPC. Päring (request) peab olema methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
et: Serveri viga. Päritud meetodit @methodname ei ole määratletud.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
et: Serveri viga. Vale meetodi parameetrite arv.

en: Server error. Invalid method parameters.
et: Serveri viga. Ebakorrektsed meetodi parameetrid.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
et: Serveri viga. Päritud funktsioon @method ei eksisteeri.

en: Invalid syntax for system.multicall.
et: Ebakorrektne system.multicall süntaks.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
et: Rekursiivsed system.multicall väljakutsed on keelatud.
