xmlrpc (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Parse error. Not well formed
gl: Erro ao analizar. Non está ben formado

en: Parse error. Request not well formed.
gl: Produciuse un erro ao analizar. Petición mal formada.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
gl: Produciuse un erro no servidor. XML-RPC incorrecto. A petición debe ser un methodCall

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
gl: Erro do servidor.  Método solicitado @methodname non especificado.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
gl: Produciuse un erro no servidor. O número de parámetros do método é incorrecto

en: Server error. Invalid method parameters.
gl: Produciuse un erro no servidor. Os parámetros do método son incorrectos.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
gl: Erro do servidor.  A función solicitada @method non existe.

en: Invalid syntax for system.multicall.
gl: Sintaxe non válida para system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
gl: As chamadas recursivas a system.multicall están prohibidas.
