xNavigation (1.1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Other
bo: གཞན

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ
