xNavigation (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Core
hi: कोर

en: Other
hi: अन्य

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: About
hi: के बारे में

en: Slate
hi: पटिया
