xNavigation (1.1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Core
pl: Rdzeń

en: Other
pl: Inne

en: Color scheme
pl: Paleta kolorów

en: About
pl: O stronie

en: Slate
pl: Popielaty
