xNavigation (1.2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Core
fa: هسته

en: Other
fa: ساير

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: About
fa: درباره

en: Slate
fa: تخته سنگ
