xNavigation (1.2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Core
gl: Núcleo

en: Other
gl: Outro

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: About
gl: Información

en: Slate
gl: Lousa
