External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Types
el: Τύποι

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
