External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Types
is: Tegundir

en: Import
is: Flytja inn

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Manage
is: Stjórnun
