External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
