External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Types
vi: Các kiểu

en: Import
vi: Nhập vào

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Manage
vi: Quản lý

en: Inspect
vi: Xem xét
