External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Import
af: Voer in

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor
