External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Types
be: Тыпы

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Manage
be: Кіраваць
