External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: Import
bg: Импортирай

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази
