External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Types
cy: Mathau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw
