External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Types
da: Typer

en: Import
da: Importér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Manage
da: Administration

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Batch processing
da: Batchbehandling

en: Inspect
da: Inspicér
