External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan
