External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Import
fr: Importer

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Manage
fr: Gérer

en: Synchronize
fr: Synchroniser

en: Batch processing
fr: Traitement par lots

en: Inspect
fr: Inspecter

en: Import fields
fr: Importer des champs
