External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Import
gl: Importar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Manage
gl: Xestionar
