External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Synchronize
gu: સમન્વય
