External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Types
he: סוגים

en: Import
he: יבוא

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: Synchronize
he: סינכרון

en: %label has been updated.
he: עודכן %label.
