External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Types
jv: Tipe

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen
