External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Manage
ka: მართვა
