External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Types
kk: Типтар

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау
