External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Inspect
kn: ಪರಿಶೀಲಿಸು
