External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti
