External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Types
lv: Veidi

en: Import
lv: Importēt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt
