External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах
