External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre
