External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Types
ps: ډولونه

en: Import
ps: واردول

en: Manage
ps: سمبالونه
