External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Types
sl: Tipi

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani
