External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Types
te: రకాలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Save
te: భద్రపరచు
