External Entities Manager (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Manage
th: จัดการ

en: Synchronize
th: ซิงโครไนส์
