External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Types
bg: Типове

en: Save
bg: Запази

en: Property
bg: Свойство

en: Source
bg: Източник
