External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Types
sv: Typer

en: Save
sv: Spara

en: Manage
sv: Hantera

en: Property
sv: Attribut

en: Source
sv: Källa

en: Synchronize
sv: Synkronisera
