External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Types
bs: Tipovi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Source
bs: Izvor
