External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Types
ca: Tipus

en: Save
ca: Desa

en: Manage
ca: Gestiona

en: Property
ca: Propietat

en: Source
ca: Font

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Integrity
ca: Integritat
