External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Types
fi: Tyypit

en: Save
fi: Tallenna

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Source
fi: Lähde

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Integrity
fi: Eheys
