External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Source
hy: Աղբյուր
