External Entities Manager (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Types
id: Jenis

en: Save
id: Simpan

en: Manage
id: Kelola

en: Property
id: Milik

en: Source
id: Sumber

en: Synchronize
id: Singkronkan
